Antinori Moscato d’Asti 2016 0.75L

13.50 

Ka stok

+ -

Verë e bardhë.
Ngjyrë e verdhë kashte brilante.
Një verë e plotë e freskët dhe me ekuilibër. Aroma të theksuara të
mjaltit dhe lules të shtogut. Perfekte për të shoqëruar ëmbelsira
me fruta të freskëta si luleshtrydhe, pjeshka, apo frutat e pyllit.
Shoqërohet shumë mirë edhe me ëmbelsira të thata, perfekte për
panetone me rrush të thatë.

SKU: 8016001000101 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite