Antinori Villa Antinori Rosso 2016 0.75L

25.00 

Ka stok

+ -

Verë e kuqe nga krahina e Toskanes, Itali.
E kaluar 12 muaj në fuçi lisi përpara mbushjes në shishe.
Varietetet e rrushit te perdorura per prodhim: Sangiovese, Merlot, Syrah, Cabernet Sauvignon.
Ngjyre e kuqe e ndezur rubini me refleks në të purpurt
Spikasin aromat e mjedrës, kumbullës së pjekur dhe vishnjes.
Në shije të jep ndjesinë e frutave, të vaniljes dhe lisit.

SKU: 8001935221401 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite