Artic Vodka Pjepër 0.7L

13.50 

Ka stok

+ -

Artic është një vodka 100% prej grurit të pastër, e bërë me ujë natyral mineral dhe pjepër.
Temperatura e shërbimit: 2°-6° C
Prodhimi kalon përmes një procesi të përpiktë të distilimit katërfish dhe filtrimeve të ndryshme, për të siguruar një karakter të veçantë dhe aromë superiore, duke e bërë atë një përvojë të paharrueshme.
Ky alkool vjen me ngjyrë dhe aromë pjepri dhe lulesh.
Në shije është e butë, ideale për kokteje ose për t’u pirë në një gotë me akull.

Alcohol Percentage

0.25

Format

Shishe

Volume

0.7L

Brand

ARTIC

SKU: 8003760008301 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite