Asahi Super Dry Birrë Bjonde Shishe 0.33L

1.50 

Ka stok

+ -

Birrë japoneze numër 1, prodhuar nga 1887.
Recetë autentike japoneze e llojit lager orizi.
Temperatura e shërbimit 4-6° C.
Përbërësit kryesor: malt, hops, maja dhe oriz nga kultivuesit më të mirë të orizit japonez.
Gruri për përgatitjen e birrës importohet nga kultivuesit më të mirë të birrës në botë.
Shije e thatë dhe e freskët, që në japonisht njihet edhe si karakuchi.

Alcohol Percentage

0.052

Format

Shishe

Volume

0.33L

Brand

ASAHI SUPER DRY

SKU: 8008440249227 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite