Belvedere Vodka 6L

450.00 

Ka stok

+ -

Një Vodka premium nga Polonia, katërfish e distiluar.
Ngjyrë e kthjellet e shndritshme, 100 % thekër e pastër.
Aromë e theksuar e vaniljes me disa karakteristika të buta kremoze, aludim e specit të bardhë, përfundon ngrohtë me shijen e bukës së thekur, vaniljes dhe arrave Braziliane te thekura.
100 % thekër e pastër.
Temperatura e shërbimit: 2°-6°.

Alcohol Percentage

0.4

Format

Shishe

Volume

6L

Brand

BELVEDERE

SKU: 5901041003409 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite