Belvedere Vodka Laolu 0.7L

50.00 

Ka stok

+ -

Kjo shishe speciale përmban të njëjtën vodka natyrale të lëmuar dhe të pandryshuar që gjendet në shishen origjinale të Belvederes.
Vodka përmban Diamond Dankowskie, një e thekër e rrallë polake.
Ajo, si vodka e parë super-premium në botë, përfaqëson kulmin e traditës të vodkës polake.
Në degustim ndjen shijen e drithrave, qitros, limonit, thekrës dhe vaniljes.
E distiluar katërfish, për të krijuar ekuilibrin e përsosur të shijes dhe pastërtisë.
Temperatura e shërbimi: 2°-6°

Alcohol Percentage

0.4

Format

Shishe

Volume

0.7L

Brand

BELVEDERE

SKU: 5901867807151 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite