Belvedere Vodka Smogory 0.7L

75.00 

Ka stok

+ -

Vodka përmban Diamond Dankowskie, një e thekër e rrallë, e cila prodhohet në Smogóry, një fshat i vogël i Polonisë perëndimore, i rrethuar nga pyjet.
Kjo vodkë është jashtëzakonisht e guximshme dhe e këndshme, simbol i rajonit të saj dhe të kujton pyjet e dendura që dominojnë territorin e Smogóry-t.
Aromë e fortë e ajrit të detit, bukës së thekur dhe karamelit.
Shije e butë në shijimin fillestar, të jep përshtypjen e karamelit por edhe pakëz e kripur, drithërave dhe mjaltit. Balancohet me shijen delikate të bukës së thekur dhe piperit të bardhë.
Temperatura e shërbimit: 2°-6°.

Alcohol Percentage

0.4

Format

Shishe

Volume

0.7L

Brand

BELVEDERE

SKU: 5901867804532 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite