Bolla Amarone Della Valpolicella Classico 2019 0.75L

42.00 

Ka stok

+ -

Verë e kuqe italiane, prodhuar në krahinën Veneto, Itali.
Prodhuar me metodën tradicionale të dekantimit.
Shije e thelle dhe e freskët arome të shënuara të erëzave dhe frutave.
Ngjyrë e kuqe e fortë e qershisë.

SKU: 8008960146068 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite