Branca Menta 0.7L

17.50 

S’ka stok


Branca Menta është prodhuar në vitin 1960, në një periudhë kohore të karakterizuar nga ndryshime të mëdha, nga bumi ekonomik në Itali.
Branca Menta, e përsosur për të gjitha stinët, është ikona e pijeve qe konsumohet me akull si aperitiv .
Përmban nenexhik dhe mentol përveç përzierjes së bimëve sekrete.
Branca Menta është në ngjyrë kafe të mesme. Temperatura e shërbimit 5 – 8°C.
Aromat e saj të forta të nenexhikut, mentolit janë sfiduese për të punuar kokteje, me i famshmi Mintonic.

Alcohol Percentage

0.28

Format

Shishe

Volume

0.7L

Brand

BRANCA

SKU: 8004400023722 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite