Bud Birre Bjonde Shishe 0.33L

1.50 

Ka stok

+ -

Marka botërore dhe e vetmja që futet në 100 vendet e para të markave botërore. Falë kombinimit unik me famë botërore të shijes dhe freskisë së pastër, BUD quhet “Mbreti i Birrës”. BUD sot është më shumë se një birrë e shkëlqyeshme. Eshtë një markë kulti për disa breza njerëzish të suksesshëm, të bashkuar për të krijuar birrën më të mirë në botë.

SKU: 4820034923405 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite