Candolini Grappa 0.7L

18.00 

Ka stok

+ -

Grappa është një pije shumë e njohur në Itali , e prodhuar nga vellezërit Branca, e njohur per shijen intensive, rezultat i mbi 18 muajve plakje në fuçi lisi.
Grappa Candolini, është prodhuar nga distilatet me cilësi të lartë, të zgjedhura me kujdes. 85% lëng rrushi.
Temperatura e shërbimit 8 – 10° .
Ka ngjyrë të çmuar të qelibarit, dhe aromë të rafinuar dhe të këndshme, të kërpudhave të pjekura, rozmarinës dhe sherebelës dhe luleve.

Alcohol Percentage

0.4

Format

Shishe

Volume

0.7L

Brand

CANDOLINI

SKU: 8009460000058 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite