Cielo e Terra Merlot 2016 1.5L

9.50 

Ka stok

+ -

Verë e kuqe e italiane e krahinës së Venetos.
Aromatike me bulza të cilat realizohen me fermentim të dyfishtë.
Prodhuar nga varietetii rrushit: Merlot 100%.
Vera ka ngjyrë të kuqe intensive rubini e dendur.
Aromë frutash, butësi dhe ekuilibër, athtësi e
pëlqyeshme e varietetit merlot.

SKU: 8008900002171 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite