Cielo e Terra Pinot Grigio 2019 0.75L

7.00 

Ka stok

+ -

Verë e bardhë italiane, nga krahina e Piemonte, e prodhuar me rrush Pinot Grigio.
Prodhuar nga varieteti i rrushit: Chardonnay 100%.
E verdhë me reflekse të lehta gjelbëroshe.
Aromë intensive e mollës së verdhë dhe agrumeve me retrogusto freskie, shumë e pasur në minerale.

SKU: 8008900002188 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite