Cirio Ragu Bolognese 420 Gr

2.15 

Ka stok

+ -

Përgatitet me mish 100% me origjinë italiane të sfumuar me verë të bardhë.
Ideale për përgatitjen e pjatave me makarona,
thjesht dhe shpejt.
Pulp domate rustike, paste domate, bulion viçi 10%, mish derri 10%, qepë 3.5%,
karrota 3.5%, selino 3.5%, sheqer, vaj ulliri ekstra i virgjër, niseshte misri , kripë deti,
0,5% verë e bardhë, piper i zi, erëza natyrore, acidi citrik.
Pa gluten.

Format

Kavanoz

Volume

420Gr

Brand

CIRIO

SKU: 8001440124204 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite