Cirio Salcë Rustica Shishe 680Gr

1.30  1.10 

S’ka stok


Mban aromën karakteristike të domateve të freskëta, 100 %domate italiane. Domatet më të mira të rrumbullakëta kalojnë nëpër një sitë të imët për të krijuar një salcë të qetë me teksture. E shkëlqyeshme për supat me krem ose salcat me domate, thjesht shtoni perime dhe erëza.

Format

Shishe

Volume

680GR

Brand

CIRIO

SKU: 8000320010088 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite