Cirio Sugo Arrabiata 420 Gr

1.75  1.65 

Ka stok

+ -

Salcë domate me piper të nxehtë dhe vaj ulliri.
Përbërja: 40% tul domate, paste domate, koncentrat domate,
vaj ulliri ekstra i virgjër 2%, piper i kuq,
kripë, sheqer, hudhër, majdanoz, speca 0,16%,
rregullator i aciditetit: acid limoni
Miratuar nga Shoqata Italiane e Kuzhinierëve
Pa OMGJ , pa konservant.

Format

Kavanoz

Volume

420Gr

Brand

CIRIO

SKU: 8001440124150 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite