Cirio Sugo Napoletana 420 Gr

1.79 

Ka stok

+ -

I shpejtë dhe i lehtë për t’u përdorur
Ndërsa makaronat janë duke gatuar, ngrohni salcën për 2-3 minuta dhe e përzieni.
100% nga domatet italiane. Produkti i Italisë
Miratuar nga Shoqata Italiane e Kuzhinierëve
Pa modifikuar gjenetikisht , pa konservant

Format

Kavanoz

Volume

420Gr

Brand

CIRIO

SKU: 8001440124167 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite