Cirio Tul Domatesh 400 Gr

0.89 

Ka stok

+ -

Kremoze, e cila përmban gjithë shijen dhe ëmbëlsinë e domates.
Përgatitet me tul domate në copa shumë të imëta për
një qëndrueshmëri të dendur dhe homogjene.
Me gjithë freskinë natyrale të domateve të freskëta,
është ideale të shoqëroni makaronat .100 %domate italine

Format

Kanace

Volume

400Gr

Brand

CIRIO

SKU: 8000320010118 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite