Cirio Salce Domatesh me Borzilok 400 Gr

0.89 

Ka stok

+ -

100% nga domatet italiane
Salcë domate dhe borzilok.
Pa gluten.
Pulp domate rustike 68%,
koncentrat i domates
.25%,
borzilok 2%,
vaj ulliri ekstra i virgjër 2%,
qepë
1,5%, kripë deti
, sheqer,
aromatizues i borzilokut.

Format

Kanace

Volume

400Gr

Brand

CIRIO

SKU: 8001440120756 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite