Cloudy Bay Sauvignon Blanc 2019 0.75L

40.00 

Ka stok

+ -

Verë e bardhë, me origjinë nga Marlborough, Zelanda e Re.
Prodhuar nga varieteti i rrushit: Sauvignon Blanc 100%.
Vera ka ngjyrë të verdhë e çelur me refleks ari.
Shumë e pasur në shije dhe me aroma të gjalla të frutave, si ananasi, mango dhe vanilja.

SKU: 9418408030016 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite