Corvo Rosso 2015 0.75L

10.00 

Ka stok

+ -

Corvo Rosso, është verë klasike siciliane.
E moshuar në fuçi lisi ajo dallohet për aromën e saj të rrumbullakët, dhe këmbëngulëse.
Varietetet e rrushit: Nero d’Avola dhe Merlot.
Ngjyra – e kuqe e gjallë rubini.
Intensive, komplekse, frutore, me një aromë të theksuar të qershive morello.

SKU: 8007063121033 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite