De Nigris Uthull e Bardhë 1 L

1.50 

Ka stok

+ -

Uthull për sallata dhe perime të pjekura në skarë. De Nigris i Bardhë identifikon praninë e të paktën 25% të farave të rrushit.Uthull 100 % italiane

Format

Pet

Volume

1L

Brand

DE NIGRIS

SKU: 8032754435878 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite