Dom Perignon Blanc Louminous 2008 Shampanjë 0.75L

260.00 

Ka stok

+ -

Etiketa Luminous.
Shishja është e pajisur me një buton në fund, për t’i dhënë etiketës shkëlqim.
Luminous, renditet në cilësitë më të mira që u prodhuan nga Richard Geoffroy, mjeshtri i prodhimit te shampanjave.
Shampanja vjen falë bashkëpunimit të tij dhe mjeshtrit të ri të bodrumeve Vincent Chaperon.
Shije komplekse, ndihet shija e frutave bërthamore (pjeshkës,kajsisë), agrumeve, anisanit, luleve të bardha, nenexhikut.
Shënimet e frutave shpalosen me një aciditet të këndshëm.
Temperatura e shërbimit 10-15°C.

Alcohol Percentage

0.125

Format

Shishe

Volume

0.75L

Brand

DOM PERIGNON

SKU: 3185370665725 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite