Gambrinus Kanace 0.5L x 24 Cope 4.1%

1.30 

Ka stok

+ -

Birrë klasike çeke prodhuar për herë te parë në 1869.
Lloji lager me fermentim të ulët.
Temperatura e shërbimit preferohet në 5-6 ° C.
Ngjyrë e verdhë e kthjellët.
Përbërësit kryesor: malt, elb dhe hops.
Shije: E ëmbël, ndihet shija e mollës së karamelizur, mjaltit dhe qitros.

SKU: 8594404008660 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite