Kozel e Zeze Kanace 0.5L x 24 Cope 3.8%

1.30  0.99 

Ka stok

+ -

Birre Ceke.
Perberesit: Uje, Malt, Elb, Hops
Birra e errët Kozel prodhohet nga malte të veçanta të errëta, e cila është arsyeja pse shkuma e saj është e errët, ndryshe nga birrat me ngjyra të tjera. Ka një shije karameli me një aromë të butë dhe një ngjyrë kafe të errët.

Alcohol Percentage

3.8%

Format

Kanace

Volume

0.5L

Brand

KOZEL

SKU: 8594404008042 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite