Kozel Kanace 0.5L x 24 Cope 4.6%

1.35 

Ka stok

+ -

Birre Ceke.
Perberesit: Uje, Malt, Elb, Hops
Kozel Lager ka një shije të butë, delikate të hidhur të malt dhe HOPS, dhe shkëlqen në mënyrë perfekte

SKU: 8594404005782 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite