Kurtatsch Curtis Merlot Cabernet 2016 0.75L

19.00 

Ka stok

+ -

Verë e kuqe.
Varieteti i rrrushit:Merlot 60%, Cabernet 40%.
Ngjyrë e kuqe e errët intensive.
Aromë frutash, shije ku dominon piperi dhe tanina
të buta që zgjasin.

SKU: 8000861750955 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite