La Doria Suko Molle 0.125 L

1.75 

Ka stok

+ -

100% mollë italiane të vjela në shkallën e duhur të pjekjes.
E pasur me antioksidantë dhe fibra, është një aleat i vlefshëm në uljen e kolesterolit në gjak.
Falë përmbajtjes së lartë të fibrave, ndihmon për të zvogëluar përqindjen e acideve yndyrore të pranishme në trup duke përmirësuar rrjedhën e gjakut dhe tretjen.
Pulp molle 50 %, pa ngjyrues ose konservues
Shije e butë
Burim antioksidandesh

SKU: 80342304 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite