La Doria Suko Pjeshke 0.125 L

1.75 

Ka stok

+ -

Prodhuar nga pjeshkë italiane të vjela në shkallën e duhur të pjekurisë.
Përmbajtje të lartë të fibrave,
Ndihmon në eleminimin e toksinave të pranishme në trup.
Pjeshkë 100% italiane
Shije e plotë
50 % pulp pjeshke
Pa ngjyrues dhe konservues

SKU: 80342380 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite