Leffe Birrë Bjonde Shishe 0.33L

1.99 

Ka stok

+ -

Leffe Blonde është një birrë elegante dhe speciale belge.
Receta e lashtë e Leffe Blonde kombinon malt të lehtë, ujë, hops dhe maja.
Temperatura e shërbimit preferohet në 5-6 C °.
Vjen me ngjyrë të artë të shndritshme.
Fillimisht ka një shije pikante me një aludim të portokallit të hidhur.
Gjithashtu shija e vaniljes dhe karafilit shtojnë një kontrast të veçantë të aromave.

SKU: 5410228142089 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite