Mojito Soda 0.33 L

0.65 

Ka stok

+ -

Mojito jo-alkoolike e gazuar.
Pije freskuese, me limon 100% sicilian
Përmban pulpë frutash
Përbërësit kryesor: lëng limoni 12% , Sheqer glukozë-fruktozë, dioksid karboni, shije natyrale të limonit, mente.
Pa ngjyrues dhe konservues.

SKU: 8000845065457 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite