Peroni Nastro Azzurro Birrë Bjonde Shishe 0.33L

1.40 

Ka stok

+ -

Birrë premium e kategorisë lager, simbol i pasionit dhe stilit italian.
Përhapur që nga viti 1963 sipas recetës origjinale të saj.
Eshtë një birrë e pafiltruar.
Temperatura e shërbimit këshillohet 4-6° C.
Në shije është një birrë bionde intensivisht freskuese.
Shija e saj unike dhe karakteri evokon pa diskutim tendencën e saj italiane.

Alcohol Percentage

0.051

Format

Shishe

Volume

0.33L

Brand

PNA

SKU: 8008440222008 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite