San Benedetto Bitter I Kuq 0.1 L

0.25 

Ka stok

+ -

Ben ‘s është linja e aperitivëve San Benedeto, me shije xhinxheri.
Shishe me nje grafik të freskët dhe moderne, ”nud look” me logon e San Benedetto në qelq, pasqyrojnë karakteristikat e produktit në transparencë.
Shije dhe aromë e mrekullueshme xhinxheri.
Ngjyrë e kuqe e ndezur.

SKU: 8001620302033 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite