San Benedetto Çaj Jeshil 0.5 L

0.65 

Ka stok

+ -

Çaj jeshil, Aloe Vera me ujin mineral San Benedetto, jane simbol i çajit të mirëqenies.
Kombinon ndjesinë e tij të veçanta rigjeneruese me freskin e ujit.
E pasur me aromë, çaj jeshil dhe Aloe Vera.
Eshtë një pije me një shije të veçantë, të freskët dhe të këndshme.
Aroma e këndshme aromatike dhe freskuese e së cilës e bën atë ideal për t’u konsumuar çdo ditë.
Pa ngjyrues , konservues dhe gluten.

Format

Pet

Volume

0.5L

Brand

SAN BENEDETTO

SKU: 8001620005422 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite