San Benedetto Çaj Jeshil 1.5 L

1.29 

Ka stok

+ -

Perzierja të çajit jeshil dhe ujit mineral të lehtë San Benedetto; nga këtu lind një çaj jeshil i ftohtë fantastik.
Pije ideale për të shoqëruar tryezen tuaj çdo vakt.
Shije e plotë dhe thelbësore për të shuar dëshirën tuaj për mirësi dhe pozitivitet.
Nje klasik për t’u shijuar nçcdo moment
Pa ngjyrues , konservues dhe gluten

Format

Pet

Volume

1.5L

Brand

SAN BENEDETTO

SKU: 8001620004029 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite