San Benedetto Çaj Limoni 1.5 L

1.29 

Ka stok

+ -

Një klasik për t’u shoqëruar në çdo moment. Aroma e limonit plotësohet nga përzierja të çajit të ëmbël dhe ujit mineral të lehtë San Benedetto; nga këtu lind një çaj i ftohtë klasik.
Pije ideale për të shoqëruar tryezen tuaj në çdo vakt.
Shije e plotë dhe thelbësore për të shuar dëshirën tuaj për mirësi dhe pozitivitet.
Një klasik për t’u shijuar në çdo moment.
Pa ngjyrues dhe gluten

SKU: 8001620005156 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite