San Benedetto Ujë i Gazuar 0.5 L

0.25  0.20 

Ka stok

+ -

Nr. 1 i ujërave minerale në Itali me gaz.
Uji mineral San Benedetto nxirret nga burimet e Dolomitit.
Eshte i pasur me minerale dhe oligoelemente qe favorizojne tretjen e ushqimit.
Ka efekte diuretike;
Promovon procesin e tretjes.

Format

Pet

Volume

0.5L

Brand

SAN BENEDETTO

SKU: 859091001010 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite