San Benedetto Ujë I Gazuar 0.75 L

0.95 

Ka stok

+ -

Ujë me gaz. Nr. 1 i ujërave minerale në Itali nxirret nga burimet e Dolomitit.
Eshte i pasur me minerale dhe oligoelemente qe favorizon tretjen e ushqimit
Uji mineral natyral San Benedetto ka efekte diuretike;
Promovon procesin e tretjes.

SKU: 8001620005323 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite