San Benedetto Ujë Natyral 0.5 L

0.25 

Ka stok

+ -

Nr. 1 i ujërave minerale në Itali. Uji natyral San Benedetto nxirret nga burimet e Dolomitit.
Eshte i pasur me minerale dhe oligoelemente.
Favorizon tretjen e ushqimit
Uji mineral natyral San Benedetto ka efekte diuretike;
Promovon procesin e tretjes.

SKU: 80007951 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite