San Benedetto Ujë Natyral 2 L

0.60 

Ka stok

+ -

Uji mineral San Benedetto nxirret nga burimet e Dolomitit.
Eshte i pasur me minerale dhe oligoelemente qe favorizon tretjen e ushqimit
Ka efekte diuretike;
Promovon procesin e tretjes.

SKU: 8001620002278 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite