SELECT BITTER APERITIV 0.7L

18.00  15.30 

COPE

Ka stok

+ -

Select është aperitivi klasik venecian dhe u krijua në vitin 1920 në rrethin Castello në Pilla Distilleries, një vend i njohur për artin e bërjes së pijeve.
Lëngu i kuq i thellë ekuilibron shënime të hidhura dhe të ëmbla, të cilat përzihen me vaniljen, kardamomin dhe rrënjën e xhenxhefilit.

Alcohol Percentage

0.17

Format

COPE

Volume

0.7L

SKU: 8000330116572 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite