Terrazas Cabernet Sauvignon 2016 0.75L

33.00 

Ka stok

+ -

Verë e kuqe e prodhuar prodhuar në Mendoza, Argjentinë.
Varieteti i rrushit: Cabernet Sauvignon 100%.
E kuqe rubin me trup të dendur.
Aromë boronice dhe vishnje, piper dhe eukaliptus,
tepër elegante dhe me shije që zgjat.

SKU: 7790975003955 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite