Teuta Fara quinoa e bardhe 250 gr

4.00 

Ka stok

+ -

Farat Quinoa janë drithëra pa gluten, organike dhe një pasuri fibrash dietike që plotësojnë nevojat tuaja ditore për energji.

Format

Paketim

Volume

250Gr

Brand

TEUTA

SKU: 5301000417009 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite