Teuta Krem karamel 40gr

0.25 

Ka stok

+ -

Ideal ne cdo moment te dites, e thjeshte , e shijshem dhe e lehte per tu pregaditur.Permban vlera ushqyese si energji , proteina karbohidrate dhe yndyra prej 0.1g

Format

Paketim

Volume

40Gr

Brand

TEUTA

SKU: 5301000411526 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite