Tonic Soda 0.33 L

0.65 

Ka stok

+ -

Tonic Soda rimerr recetën antike të ujit tonik nga Crodo në version te modernizuar, ndërsa ruan karakteristikat e tij origjinale: ujin e pastër të burimeve të tij,
shënimet e lehta të agrumeve dhe një shije të këndshme ne te hidhur.
Ideale për miksologet per ta perdorur si perberes per kokteje.
Tonic Soda shijohet me një fetë limoni dhe pak akull.

Përmbajtja e alkoolit (%): 0

SKU: 8050327350298 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite