Tormaresca Calafuria 2017 0.75L

15.50  13.18 

Ka stok

+ -

Verë Rose,nga krahina e Puglias, Itali.
Prodhuar me teknika agrokulture biologjike.Varieteti i rrushit: Negroamaro 100%
Rozë e lehtë me reflekse të kuqe, tepër e kthjellët.
Verë aromatike me bazën e fikut të zi, kardemonit dhe agrumeve.
Freski e pëlqyeshme me aciditetit të ekuilibruar mirë.

Alcohol Percentage

0.12

Format

Shishe

Volume

0.75L

Brand

TORMARESCA

SKU: 8026530000480 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite