Tormaresca Primitivo Salento 2014 0.75L

12.00  10.00 

Ka stok

+ -

Verë e kuqe nga krahina e Puglias, Itali.
Varieteti i rrushit: Primitivo 100%.
Ngjyrë e kuqe e përqëndruar me reflekse vjollce.
Aromë intensive lulesh frutore si qershi dhe nota të buta erëzash. Tanina të
shprehura butë.

Alcohol Percentage

0.13

Format

Shishe

Volume

0.75L

Brand

TORMARESCA

SKU: 8026530001371 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite