Valfrutta Bizele 410 Gr

1.25  0.97 

Ka stok

+ -

Bizele të vogla dhe të ëmbla italiane.
Ato përpunohen të freskëta gjatë ditës.
Përmbajne kripë, fibra, karbohidrate.

Format

Kanace

Volume

410Gr

Brand

VALFRUTTA

SKU: 8001440009860 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite