Valfrutta Fasule të Vogla 410 Gr

1.25  1.00 

Ka stok

+ -

Fasulet italiane me një aromë të pasur
Ato janë një alternative e vlefshme për mishin, ideale për një dietë të shëndetshme dhe të ekuilibruar.
% të lartë të proteinave dhe një burim natyral fibrash.
Ato janë një alternative e vlefshme për mishin,
ideale për një dietë të shëndetshme dhe të ekuilibruar.

Format

Kanace

Volume

410Gr

Brand

VALFRUTTA

SKU: 8001440009945 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite