Valfrutta Frullato Miks Frutash 1 L

1.99 

Ka stok

+ -

Mango, mollë, kunguj dhe karotë.
Një përzierje me një aromë te kendshme dhe ekzotike, të garantuar nga frutat dhe perimet më të mira, të zgjedhura nga Valfutta.
Një brik është bërë me kunguj, karota, mango, maracu, 4 mollë, limon dhe rrush. Pa ngjyrues dhe konservues.
Përbërës 100% italian.

SKU: 8001440130069 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite